Panel LED CZARNA RAMKA 40W 60x60cm 4000K NW
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Panel LED CZARNA RAMKA 40W 60x60cm 4000K NW
Dane techniczne
| Długość (mm): | 595 |
| Szerokość (mm): | 595 |
| Wysokość (mm): | 10 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Mleczny |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED zintegrowany |
| Moc źródła: | 40 W |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Dzienna |
| Strumień światła (Lumeny): | 3800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Klasa Energetyczna | E |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 Lata |
| Uwaga: | Akcesoria do montażu w płytach G-K, natynkowego oraz zwieszanego dostępne są w dziale: Akcesoria | Akcesoria Do Paneli LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
