PRIMA HYBRID PIR LED 9,5W 3000K IP54 Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu szary
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu szary PRIMA HYBRID PIR LED 9,5W 3000K IP54
Solarna hybrydowa lampa PRIMA, czerpiąca inspirację z designu modelu CUBA, charakteryzuje się kompaktową i minimalistyczną konstrukcją z panelem słonecznym. Model ten łączy wydajność energii czerpanej ze słońca z tradycyjną energią elektryczną. Połączenie to gwarantuje, że lampa będzie działać zawsze, niezależnie od warunków atmosferycznych. Lampa wyposażona jest w czujnik ruchu. A wszystko to w eleganckiej i nowoczesnej obudowie. 3 lata gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 100 |
| Odległość od ściany (mm): | 160 |
| Wysokość (mm): | 135 |
| Kolor korpusu: | Ciemnoszary |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Hybrydowe |
| Moc źródła światła: | 9,5 W |
| Rodzaj gwintu: | Led zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 400 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: do 8 m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 10 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Głowica kinkietu regulowana obrotowo ( 360° ) |
| Wykonanie: | Kinkiet posiada trzy tryby świecenia |
| Wykonanie: | Oprawa posiada stałe światło orientacyjne, które automatycznie zapala się z jasnością ok. 10% o zmierzchu lub w ciemności. |
| Wykonanie: | Światło przełącza się na 100% w przypadku ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie na 30 sek. |
| Wykonanie: | Światło orientacyjne (czuwania) można wyłączyć. Kinkiet zaświeci się po wykryciu ruchu na 30 sek. |
| Wykonanie: | Czujnik ruchu można wyłączyć. Kinkiet zaświeci się o zmroku i wyłączy o świcie. |
| Wykonanie: | Lampę można wyłączyć: Wbudowany włącznik - wyłącznik |
| Wykonanie: | Lampa hybrydowa: Zasilanie solarne oraz sieciowe 230V |
| Wykonanie: | Po wyczerpaniu akumulatora lampa automatycznie przełącza się na zasilanie sieciowe |
| Wykonanie: | Zalecana wysokość montażu: do 2,5 m. |
| Klasa efektywności energetycznej: | C |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
