PILO Antracyt LED 11W IP54 4000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5186902118
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny PILO Antracyt LED 11W IP54 4000K
Kinkiet zewnętrzny PILO belgijskiego producenta oświetlenia Lutec, to unikalna konstrukcja świecąca w czterech kierunkach, dająca niepowtarzalny wyraźny efekt świetlny na ścianach zewnętrznych. Przedni element kinkietu został zaprojektowany w sposób eliminujący połączenia śrubowe, przednia osłona jest przymocowana z wykorzystaniem magnesu. Produkt posiada 5 lat gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 200 |
| Odległość od ściany (mm): | 78 |
| Wysokość (mm): | 200 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 11 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 760 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 97 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kinkiet świeci w czterech kierunkach |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
