PILI szary LED 8,5W 4000K IP54 Kinkiet zewnętrzny góra-dół
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny góra-dół PILI szary LED 8,5W 4000K IP54
PILI to kwadratowa zewnętrzna lampa ścienna w ciemnoszarym kolorze, wyposażona w transparentny szklany dyfuzor, który emituje światło zarówno w górę, jak i w dół. Taki design zapewnia równomierne, stylowe oświetlenie.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 141 |
| Odległość od ściany (mm): | 33 |
| Wysokość (mm): | 140 |
| Kolor korpusu: | Ciemnoszary |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8,5 W |
| Rodzaj gwintu: | Led zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kierunek świecenia: Góra - Dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | C |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
