PERI LED 16W z dwoma czujnikami ruchu PIR IP54 5000K Naświetlacz Lutec 7629501331
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz z dwoma czujnikami ruchu PIR PERI LED 16W IP54 5000K
Halogen PERI, belgijskiego producenta oświetlenia Lutec to nowa generacja naświetlaczy. Idealny do oświetlania większych obszarów, takich jak podwórka i podjazdy. Naświetlacz posiada regulowaną głowicą. Głowica jest regulowana w płaszczyźnie pionowej oraz poziomej. Ponadto naświetlacz został wyposażony podwójny i regulowany czujnik ruchu. Przedni czujnik ma zasięg wykrywania do 20 metrów, natomiast drugi czujnik pokrywa obszar pod reflektorem, który wykrywa ruch blisko ściany. Podłączenie do gniazda elektrycznego umożliwia prosty i łatwy montaż. Seria PERI dzięki obrotowej podstawie nadaje się do montażu na ścianie i suficie. Regulacja czujnika polega na ustawieniach dotyczących zasięgu oraz stopnia zaciemnienia otoczenia wywołującego działanie. Produkt posiada 5 lat gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 200 |
| Odległość od ściany (mm): | 226 |
| Wysokość (mm): | 215 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 16 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 5000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1710 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 108 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 10 - 15 - 20m | Kąt 180° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Głowica regulowana w pionie i poziomie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
