PERFECTCOLOR ES111 czarny 15W 120° CRI:90 4000K OXYLED ( 4 szt. dostępne od ręki. Wysyłka 24 h. )
Cena regularna:
73,80 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
PERFECTCOLOR ES111 czarny 15W 120° CRI:90 4000K OXYLED
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 111 |
| Wysokość (mm): | 57 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania bańki: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 15 W |
| Rodzaj gwintu: | ES111 |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1200 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Trwałość znamionowa: | 25 000 h |
| Wykonanie: | Wysoki współczynnik oddawania barw: CRI: 90 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
