PEGASUS Biała LED 27W 3000K - 5500K Ściemnialna Gwieździsty efekt Pilot Lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa PEGASUS Biała LED 27W 3000K - 5500K Ściemnialna Gwieździsty efekt Pilot
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 600 |
| Długość (mm): | 600 |
| Wysokość (mm): | 110 |
| Szerokość klosza (mm): | 80 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 27W |
| Rodzaj gwintu: | SMD LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K | 4000 K | 5500 K |
| Barwa światła: | Ciepła | Neutralna | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 3060lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Barwa światła zmienna (ciepła | neutralna | zimna) - Płynna regulacja pilotem |
| Wykonanie: | Z funkcją pamięci ostatniego ustawienia światła. Lampa po ponownym włączeniu automatycznie używa ostatnie zapamiętane parametry. |
| Wykonanie: | Wbudowana funkcja lampki nocnej |
| Wykonanie: | Efekt świecenia gwiaździsty |
| Wykonanie: | Sterowanie za pomocą pilota - Pilot w zestawie |
| Wykonanie: | Produkt posiada 5 lat gwarancji producenta. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
