PATH Srebrny mat LED 2x8W z czujnikiem ruchu PIR IP54 3000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5605702112
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu PIR PATH Srebrny mat LED 2x8W IP54 3000K
Kinkiet zewnętrzny PATH belgijskiego producenta oświetlenia Lutec, wykonany został na bazie walca ze stali nietrzewnej. Okrągły kinkiet wyposażony w dyskretne części świecące w górę oraz dół, stanie się zapewne ozdobą wielu elewacji domowych. Kinkiet został wyposażony w dyskretny i estetyczny czujnik PIR o dużym zakresie wykrywania. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi światło zapala się automatycznie, gdy tylko wykryje w swoim zasięgu ruch.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 84 |
| Odległość od ściany (mm): | 110 |
| Wysokość (mm): | 190 |
| Kolor korpusu: | Srebrny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Stal STAINLESS |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 2 x 8 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 36 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 14 m | Kąt 100° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Czujnik PIR z regulacją - ustawienia poziomu czułości oraz natężenia oświetlenia, przy którym czujnik ma włączyć oświetlenie. |
| Wykonanie: | Świeci w górę i dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
