PARIS czarna LED 4000K z reflektorem 3xGU10 Lampa ścienno-sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ścienno-sufitowa PARIS czarna LED 4000K z reflektorem 3xGU10
PARIS to trzypunktowa, nowoczesna oprawa, listwa z wymiennym źródłem światła, wykonana z aluminium w kolorze czarnym. Elementem dekoracyjnym oprawy jest akrylowy odkręcany pierścień.
Dodatkowo w lampie zamontowano listwę LED o barwie 4000K z mlecznym kloszem, które równomiernie rozprowadza strumień światła nie powodując efektu olśnienia.
Załączone kołki i wkręty do montażu oprawy są przeznaczone do podłoża o strukturze pełnej (beton, cegła pełna). Do mocowania oprawy zawsze należy używać elementów mocujących odpowiednich do ścian w twoim domu.
Informacje dodatkowe:
- Dwa rodzaje źródeł światła
- Możliwość oddzielnego sterowania źródłem LED i reflektorami
- Dołączone źródło światła LED w klasie energetycznej F
- Możliwość stosowania włącznika dwubiegunowego
- Oprawa sprzedawana bez źródła światła (żarówek GU10)
Dane techniczne
| Długość (mm): | 1000 |
| Szerokość (mm): | 60 |
| Wysokość (mm): | 190 |
| Średnica klosza (mm): | 55 |
| Wysokość klosza (mm): | 100 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 24 W + 3xGU10 (3xMax. 10W) |
| Rodzaj gwintu: | 3 x GU10 + LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa posiada dwa rodzaje źródeł światła |
| Wykonanie: | W zestawie brak żarówek z trzonkiem GU10 (3x) do reflektorów. Max 3 x 10W |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek świecenia |
| Wykonanie: | Możliwość oddzielnego sterowania źródłem LED i reflektorami |
| Wykonanie: | Możliwość stosowania włącznika dwubiegunowego |
| Wykonanie: | Trwałość znamionowa: 25 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
