PANDA LED mini 3000K akumulator + przewód USB-C Lampka dekoracyjna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampka dekoracyjna PANDA LED mini 3000K akumulator + przewód USB-C
Informacje dodatkowe:
- Wyłącznik ON/OFF
- Użyty akumulator: 18650 Li-ion; 1200 mAh; 3,7V
- Długość kabla USB: 1 metr – dołączony do zestawu
- Brak ładowarki w komplecie
- Zalecana ładowarka 5V, 1A
- Czas ładowania ok 3 godzin
- Minimalna ilość cykli ładowania: 800 razy
- 3 poziomy świecenia
- Czas świecenia na jednym ładowaniu wynosi około 6 godzin, w zależności od mocy świecenia
- Auto wyłączenie po 30 minutach
Światło zaświeci się z mocą 30%.
Stuknij lekko lampkę żeby przełączyć na tryb 60%.
Stuknij kolejny raz żeby włączyć tryb 100%.
Kolejne stuknięcie wyłącza lampkę.
Ustaw przełącznik na pozycji 30 żeby włączyć timer. Lampka zaświeci się z pełną mocą i zgaśnie po 30 minutach.
Gdy nie używasz lampki ustaw przełącznik w pozycji OFF.
Podczas ładowania dioda obok gniazda ładowania świeci na czerwono. Dioda zmieni kolor na zielony, gdy lampka będzie naładowana.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 109 |
| Szerokość (mm): | 110 |
| Wysokość (mm): | 99 |
| Kolor: | Biały | Czarny |
| Materiał wykonania: | Silikon | ABS |
| Zasilanie: | Akumulatory bateryjne |
| Moc źródła światła: | 2 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 59 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | 3 poziomy świecenia |
| Wykonanie: | Akumulator: 18650 Li-ion; 1200 mAh; 3,7V |
| Wykonanie: | Czas ładowania ok 3 godzin |
| Wykonanie: | Czas świecenia na jednym ładowaniu wynosi około 6 godzin, w zależności od mocy świecenia |
| Wykonanie: | Auto wyłączenie po 30 minutach |
| Wykonanie: | Typ włącznika: Mechaniczny ON / OFF |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
