Oswald srebrny Ø 40cm. LED Starlight 24W 4000K Plafon
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Plafon Oswald srebrny Ø 40cm. LED Starlight 24W 4000K
Nowoczesne, okrągłe oświetlenie sufitowe Oswald będzie prostym i praktycznym dodatkiem do niemal każdego wyposażenia salonu, sypialni czy gabinetu. Uzupełnieniem metalowej oprawy w kolorze buku jest biały abażur z tworzywa sztucznego z efektem gwiazdek. Oswald zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 24 W, strumieniu świetlnym 1800 lumenów i trwałości 20 000 godzin. Dzięki temperaturze barwowej 4000 K źródło światła emituje naturalne białe światło, tworząc nowoczesny, czysty efekt w pomieszczeniu. Lampa sufitowa ma średnicę 400 mm, a jej odległość od sufitu wynosi 70 mm. Prezentowany model ma 5 lat gwarancji.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 400 |
| Wysokość (mm): | 70 |
| Kolor korpusu: | Srebrny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 24 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | STARLIGHT - Efekt świecenia gwiaździsty |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
