OXY S 11W/840 2P 4000K G23 Świetlówka kompaktowa barwa neutralna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Świetlówka kompaktowa barwa neutralna OXY S 11W/840 2P 4000K G23
Dane techniczne
| Długość (mm): | 27 |
| Wysokość (mm): | 237 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | Fluorescencyjne (świetlówka) |
| Moc źródła: | 11 W |
| Rodzaj gwintu: | G23 |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 900 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
