OXY L 36W/840 4P 4000K 2G11 Świetlówka kompaktowa barwa neutralna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Świetlówka kompaktowa barwa neutralna OXY L 36W/840 4P 4000K 2G11
Dane techniczne
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | Fluorescencyjne (świetlówka) |
| Moc źródła: | 36 W |
| Rodzaj gwintu: | 2G11 |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 2900 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
