OXY D/E 26W/830 4P 3000K G24q-3 Świetlówka kompaktowa barwa ciepła
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Świetlówka kompaktowa barwa ciepła OXY D/E 26W/830 4P 3000K G24q-3
Dane techniczne
| Długość (mm): | 36 |
| Wysokość (mm): | 179 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał : | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | Fluorescencyjne (świetlówka) |
| Moc źródła: | 26 W |
| Rodzaj gwintu: | G24q-3 |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1750 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
