OXFORD LED Biała 27W ściemnialna 3000K Lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa OXFORD LED Biała 27W ściemnialna 4000K
- średnica (mm):
- wysokość (mm): 50
- szerokość (mm): 1020
- głębokość (mm): 780
- ilość źródeł / rodzaj trzonka: 1 x LED zintegr.
- max moc źródła: 27 W
- napięcie: 230 V
- źródło w zestawie: 1 x SMD, 27 W, 3300 lm, 4000K
- kolor lampy: biały
- materiał: metal
- IP: 20
Dane techniczne
| Długość (mm): | 1020 |
| Szerokość (mm): | 780 |
| Wysokość (mm): | 50 |
| Kolor: | Biały mat |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 27W |
| Rodzaj gwintu: | SMD LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 3300lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja 3-stopniowa - za pomocą typowego wyłącznika światła |
| Wykonanie: | Nadaje się do montażu na suficie lub na ścianie. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
