Neon 3m. LED dim. 14W 3000K RGB pilot Taśma ściemnialna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Taśma ściemnialna Neon 3m. LED dim. 14W 3000K RGB pilot
Dane techniczne
| Długość (mm): | 3000 |
| Szerokość (mm): | 10 |
| Zasilanie (V): | 230 |
| Pobór mocy (W): | 14 W |
| Temperatura barwowa: | RGB + 3000 K |
| Barwa światła: | Multikolor | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1200 |
| Rodzaj diod: | SMD LED |
| Ściemnialna: | TAK |
| Wykonanie: | Taśma ściemnialna DIM - płynna regulacja |
| Wykonanie: | Funkcja pamięci ostatniego ustawienia światła. Taśma po ponownym włączeniu automatycznie używa ostatnie zapamiętane parametry. |
| Wykonanie: | Pilot w zestawie - Taśmą można wygodnie sterować |
| Wykonanie: | Taśma wyposażona w moduł zmiany koloru RGB (czerwony, zielony, niebieski) |
| Wykonanie: | Możliwość cięcia w wyznaczonych miejscach: co 63 mm |
| Wykonanie: | Zasilacz w komplecie |
| Wykonanie: | Żywotność: 20 000 H |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
