Naświetlacz Solarny LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu, Biały Polux 315854
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz Solarny LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu, Biały
Dane techniczne
| Długość (mm): | 108 |
| Odległość od ściany (mm): | 153 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 6500 K |
| Barwa światła: | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 150 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Czujnik ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Wymiary panel słoneczny: 108 x 108 mm |
| Wykonanie: | Kabel zasilający naświetlacz - panel solarny: 2500 mm |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
