NOSTRO antracyt Ø18 cm. LED 10W 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny odporny na sól morską
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny odporny na sól morską NOSTRO antracyt Ø18 cm. LED 10W 3000K IP44
Nowoczesność spotyka się z klasyką - kinkiet zewnętrzny LED Nostro zachwyca klasycznym wzornictwem i wiejskim stylem. Dzięki matowemu szkłu kinkiet tworzy ciepłe, białe i nieoślepiające światło. Oświetlacz jest pośredni. Antracytowe ramię łuku ma nostalgiczny, ale nowoczesny wygląd. Dzięki stopniowi ochrony IP 44 lampa jest bryzgoszczelna.
- Odporne na wodę morską światło do użytku w pobliżu wybrzeża
- Dekoracyjne efekty świetlne powodują wyjątkową iluminację na ścianie
Dane techniczne
| Długość (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 250 |
| Wysokość (mm): | 195 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 900 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Odporny na wodę morską |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
