NIGEL Stal czarna LED 3x5W Dim to warm CRI95 3xGU10 2200/3000K ściemnialny Spot
Cena regularna:
839,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Spot NIGEL Stal czarna LED 3x5W Dim to warm CRI95 3xGU10 2200/3000K ściemnialny
Oto Nigel, reflektor sufitowy kompatybilny z trzema źródłami światła LED GU10 przyciemnianymi w barwie ciepłej, dostępny w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl. Źródło emituje światło od 2200 do 3000k. Prosty i ponadczasowy design z cylindrycznym kloszem, który odnajdzie się we wszystkich stylach wnętrz. Nigel jest dostępny w kolorze matowe złoto, czarnym i białym. Może współpracować ze wszystkimi rodzajami światła. W wersji białej nadano zabawny akcent, nadając wnętrzu armatury czarny akcent. Reflektor sufitowy jest wykonany z aluminium i ma 12 centymetrów wysokości. Przymocuj Nigel do sufitu, podłącz go do kompatybilnego ściemniacza, przekręć i włącz reflektor… Po prostu ciesz się światłem.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 300 |
| Szerokość (mm): | 100 |
| Wysokość (mm): | 115 |
| Średnica klosza (mm): | 65 |
| Wysokość klosza (mm): | 90 |
| Kolor korpusu: | Stal czarna |
| Kolor klosza: | Stal czarna |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 3 x 5 W |
| Rodzaj gwintu: | 3 x GU10 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2200 K | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 3 x 320 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 95 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa z możliwością ściemniania - Dim to warm |
| Wykonanie: | Dim to warm - ściemnianie powoduje zmianę temperatury barwowej z 3000K - 2200K |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
