NEON 5m, 4000K 1000lm IP65 Pasek Led Polux 315038
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Pasek Led NEON 5m, 4000K 1000lm IP65
Dane techniczne
| Długość (mm): | 5000 |
| Szerokość (mm): | 12 |
| Wysokość (mm): | 6 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Miedź | Silikon mieszany |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Moc źródła światła: | 27 W |
| Rodzaj gwintu: | LED 2835 Zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1000 |
| Wykonanie: | Bardzo miękki |
| Wykonanie: | Nie żółknie |
| Wykonanie: | Możliwość cięcia co 2,5cm (3 ledy) |
| Wykonanie: | Można tworzyć obrazy, litery, słowa itp. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
