NEON 24V 5m 4000K IP65 Taśma LED
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Taśma LED NEON 24V 5m 4000K IP65
Dane techniczne
| Długość (mm): | 5000 |
| Szerokość (mm): | 12 |
| Zasilanie (V): | 24V DC |
| Pobór mocy (W): | 48 W |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1750 |
| Rodzaj diod: | SMD LED |
| Ilość diod: | 600 |
| Ściemnialna: | NIE |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
