NADAL Czarny mat ściemnialna Lampka stołowa ze zmienną barwą światła
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampka stołowa NADAL Czarny mat ściemnialna ze zmienną barwą światła
Dane techniczne
| Długość (mm): | 170 |
| Szerokość (mm): | 460 |
| Wysokość (mm): | 570 |
| Długość klosza (mm): | 123 |
| Wysokość klosza (mm): | 145 |
| Kolor: | CZARNY MAT |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 6,8W |
| Rodzaj gwintu: | SMD LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K | 4000 K | 5000 K |
| Barwa światła: | Ciepła | Neutralna | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 640 lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Regulacja jasności i barwy świecenia bezstopniowa za pomocą wbudowanego regulatora dotykowego na lampie |
| Wykonanie: | Lampa posiada giętki wysięgnik - regulacja kierunku świecenia |
| Wykonanie: | Wbudowany włącznik dotykowy na lampie |
| Wykonanie: | Możliwość montażu na ścianie |
| Wykonanie: | Możliwość montażu bezpośrednio do blatu biurka |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
