Moon Light ciemna zieleń Ø16cm. 3-step dim 2,7W 3000K Lampka stołowa z akumulatorem
Cena regularna:
285,61 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampka stołowa z akumulatorem Moon Light ciemna zieleń Ø16cm. 3-step dim 2,7W 3000K
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 160 |
| Wysokość (mm): | 270 |
| Kolor korpusu: | Ciemna zieleń | Antyczny mosiądz |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulatory bateryjne |
| Moc źródła światła: | 2,7 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Trwałość znamionowa: | 25 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja 3-stopniowa - za pomocą ściemniacza dotykowego na lampie |
| Wykonanie: | Akumulator: 2600 mAh |
| Wykonanie: | Czas świecenia na jednym ładowaniu wynosi 6 godzin |
| Wykonanie: | Ładowanie przez port USB |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
