Michigan antracyt LED 7W 4000K IP54 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Michigan antracyt LED 7W 4000K IP54
Kinkiet zewnętrzny Michigan jest idealny do rozjaśniania nawet najciemniejszych nocy. Wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium o minimalistycznym antracytowym wyglądzie i wykończeniu malowanym proszkowo. Przymocuj do przedniej lub tylnej ściany domu, aby oświetlić otoczenie białym światłem. Diody LED zużywają do 75% mniej energii i działają do 20 razy dłużej niż tradycyjne żarówki. Ten produkt ma stopień ochrony IP54, co oznacza, że jest w pełni odporny na zachlapania i nadaje się do użytku na zewnątrz.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 130 |
| Odległość od ściany (mm): | 170 |
| Wysokość (mm): | 200 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 150 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
