Matt chrom szer. 55cm. LED 15W 4000K IP44 Kinkiet łazienkowy nad lustro
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet łazienkowy nad lustro Matt chrom szer. 55cm. LED 15W 4000K IP44
Nowoczesna lampa ścienna do łazienki Matt polecana jest przede wszystkim do zainstalowania nad umywalką z lustrem. Metalową oprawę w kolorze chromu uzupełnia biały abażur z tworzywa sztucznego. Lampa zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 15W, strumieniu świetlnym 1360 lumenów i trwałości 25 000 godzin. Temperatura barwowa źródła światła wynosi 4000K, co oznacza, że emituje ono naturalne białe światło. Lampa posiada zabezpieczenie IP44, które gwarantuje, że jest odporna na wnikanie przedmiotów o średnicy do 1 mm oraz na pryskającą z dowolnego kierunku wodę. Wymiary tej łazienkowej lampy ściennej są następujące: szerokość 550 mm, wysokość 45 mm, odległość od ściany 80 mm. Gwarancja na ten model wynosi 5 lat.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 550 |
| Odległość od ściany (mm): | 80 |
| Wysokość (mm): | 45 |
| Kolor korpusu: | Chrom |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 15 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1360 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
