Martinez biały mat LED 3 step dim. 2,2W 2700-6500K ściemnialna Zewnętrzna lampka stołowa
Cena regularna:
185,25 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Zewnętrzna lampka stołowa Martinez biały mat LED 3 step dim. 2,2W 2700-6500K ściemnialna
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 110 |
| Wysokość (mm): | 390 |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulatory bateryjne |
| Moc źródła światła: | 2,2 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 - 6500K |
| Barwa światła: | Ciepła | Neutralna | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 250 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Włącznik dotykowy umieszczony na lampie |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja 3-stopniowa - za pomocą ściemniacza dotykowego na lampie |
| Wykonanie: | Barwa światła zmienna (ciepła | neutralna | zimna) - Płynna zmiana regulatorem dotykowym na lampie |
| Wykonanie: | Lampa zasilana akumulatorem |
| Wykonanie: | Akumulator: Li-ion 18650 3.7V 2200mAh |
| Wykonanie: | Lampa zawiera złącze USB typu C z funkcją ładowania. |
| Wykonanie: | Żywotność: 25 000 h |
| Wykonanie: | Liczba cykli włącz/wyłącz: 12 500 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
