Magic LED 5m. 24W RGB IP20 zasilacz + kontroler + pilot Zestaw taśma
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Zestaw taśma Magic LED 5m. 24W RGB IP20 zasilacz + kontroler + pilot
Dane techniczne
| Długość (mm): | 5000 |
| Szerokość (mm): | 11 |
| Zasilanie (V): | 230 |
| Pobór mocy (W): | 24 W |
| Temperatura barwowa: | RGBW |
| Barwa światła: | Multikolor |
| Ilość diod: | 150 LED | 30/1m |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Ściemnialna: | TAK |
| Wykonanie: | 108 funkcji świecenia |
| Wykonanie: | Cięcie taśmy co 10 cm = 3 x LED (miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED) |
| Wykonanie: | Zestaw zawiera: Taśma 5m + zasilacz + kontroler + pilot |
| Wykonanie: | Żywotność: 25 000 h |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
