MOZE LED DIM 8W czujnik PIR IP44 4000K Kinkiet zewnętrzny solarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny solarny MOZE LED DIM 8W czujnik PIR IP44 4000K
Prosty wzór. Zewnętrzne solarne oświetlenie ścienne MOZE jest nie tylko funkcjonalne, ale także miłe dla oka – zarówno w dzień i wieczorem. Wbudowany czujnik ruchu i zmierzchu zapewnia przyjemne światło. Zintegrowana dioda LED sprawia, że kinkiet jest idealny dla oświetlania ścieżki przydomowej, ale także tworzenie odpowiedniego nastroju na tarasie, czy też ganku. Kinkiet jest składany i posiada możliwość ustawienia kilku wariantów działania.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 150 |
| Odległość od ściany (mm): | 140 |
| Wysokość (mm): | 195 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 8 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 0 - 10 m. | Kąt detekcji 120° - Wysokość zawieszenia max. 2,5m |
| Dane czujnika zmierzchu: | max. 10 lux |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Czujnik ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Bateria solarna - 3.7 V 1500 mAh Li-Ion LIB |
| Wykonanie: | Panel solarny polikrystaliczny 1,5W |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
