MILOS 30 czarny LED 5W 4000K IP44 szer. 30cm. Kinkiet łazienkowy nad lustro
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet łazienkowy nad lustro MILOS 30 czarny LED 5W 4000K IP44 szer. 30cm.
MILOS to nowoczesny kinkiet o podwyższonym stopniu ochrony IP, idealny do użytku w łazience.
Jego solidna konstrukcja została wykonana z aluminium w kolorze czarnym, a mleczny klosz zapewnia równomierne rozproszenie światła, eliminując ryzyko olśnienia. Wbudowane, niewymienne źródło światła LED emituje neutralną barwę, która doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.
Kinkiet MILOS można zamontować na lustrze lub na szafce co daje dużą elastyczność w aranżacji wnętrza.
Produkt posiada wbudowane źródło światła LED o klasie energetycznej E, co gwarantuje energooszczędność. Dostępny w eleganckim, czarnym kolorze.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 300 |
| Odległość od ściany (mm): | 97 |
| Wysokość (mm): | 41 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 520 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Trwałość znamionowa: | 20 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. II |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
