MERIDIAN Antracyt LED 14W IP54 3000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5616301118
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny MERIDIAN Antracyt LED 14W IP54 3000K
Kinkiet zewnętrzny MERIDIAN belgijskiego producenta oświetlenia Lutec, to eleganckie połączenie korpusu z aluminium w kolorze antracytowej szarości i mlecznego klosza z poliwęglanu. Ten średniej wielkości kinkiet daje mocne rozproszone światło o wartości 800 lm i niewątpliwie zostanie ozdobą Twojego domowego otoczenia.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 177 |
| Wysokość (mm): | 266 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 14 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 89 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
