MELBY Nikiel Mat 23W, WIZ sterowanie smartfonem, barwa światła zmienna Lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa MELBY Nikiel Mat 23W, 3000K - 5000k WIZ sterowanie smartfonem.
Dane techniczne
| Długość (mm): | min.2100 / max. 2420 |
| Szerokość (mm): | 100 |
| Wysokość (mm): | 120 |
| Kolor: | Nikiel Mat |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 23 W |
| Rodzaj gwintu: | SMD LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 - 5000 K |
| Barwa światła: | Ciepła | Zimna + Multikolor |
| Strumień światła (Lumeny): | 2200lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | WIZ Connected - Sterownie smartfonem za pomocą aplikacji WIZ Connected |
| Wykonanie: | RGB - Zmiana koloru światła (zielony, czerwony, niebieski) za pomocą smartfona lub pilota |
| Wykonanie: | Pilot w zestawie |
| Wykonanie: | Zmiana barwy światła za pomocą smartfona lub pilota |
| Wykonanie: | Z funkcją pamięci ostatniego ustawienia światła. Lampa po ponownym włączeniu automatycznie używa ostatnie zapamiętane parametry. |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja bezstopniowa za pomocą wbudowanego regulatora światła |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
