MADISON szary LED Dim to warm 6,5W 2600K-2800K CRI>90 Lamka stołowa ściemnialna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lamka stołowa ściemnialna MADISON szary LED Dim to warm 6,5W 2600K-2800K CRI>90
Dane techniczne
| Długość (mm): | 625 |
| Szerokość (mm): | 55 |
| Wysokość (mm): | 330 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 1600 |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 6,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2600K - 2800K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 650 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 90 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Trwałość znamionowa: | 30 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampka ściemniania - Dim to warm ściemniaczem dotykowym na lampie |
| Wykonanie: | Dim to warm - ściemnianie powoduje zmianę temperatury barwowej z 2800K - 2600K |
| Wykonanie: | Włącznik dotykowy na lampce |
| Wykonanie: | Wysoki współczynnik oddawania barw - CRI > 90 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. II |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
