Lagertha chrom Ø 49cm. LED Starlight 36W 4000K Lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa Lagertha chrom Ø 49cm. LED Starlight 36W 4000K
Okrągła lampa sufitowa Lagertha z gwiezdnym efektem jest polecana przede wszystkim do nowoczesnych salonów, jadalni lub sypialni. Model w kolorze chromu, który został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego, dopełnia biały abażur z tworzywa sztucznego. Małe i duże elementy owalne widoczne wewnątrz lampy, nadają jej ciekawy charakter. Lagertha ma wbudowane źródło światła LED o mocy 36W, strumieniu świetlnym 2200 lumenów i trwałości 20 000 godzin. Temperatura barwowa żarówki wynosi 4000K, dzięki czemu emituje ona naturalne białe światło, nadając pomieszczeniu czysty, nowoczesny wygląd. Średnica lampy sufitowej wynosi 490 mm, a odległość od sufitu to zaledwie 45 mm. Na lampę Lagertha udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 490 |
| Wysokość (mm): | 45 |
| Kolor korpusu: | Chrom |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 36 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 2200 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | STARLIGHT - Efekt świecenia gwiaździsty |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
