LS2860NW-5-20 10W 12V 5m IP20 barwa biała ~4500K NW 210lm/1m pasek LED POLUX 314383
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Pasek LED LS2860NW-5-20 10W 12V 5m IP20 barwa biała ~4500K NW 210lm/1m
Dane techniczne
| Długość (mm): | 5000 |
| Szerokość (mm): | 8 |
| Wysokość (mm): | 2 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Tworzywo PCB | Klej PU |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Moc źródła światła: | 2 W / 1m. |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4500 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 210 / 1m. |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Wykonanie: | Taśma z możliwością dzielenia. Miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
