LINKO Solar szary PIR LED 11,5W 3000K IP54 Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu LINKO Solar szary PIR LED 11,5W 3000K IP54
LINKO Solar Wall Light, niezawodne rozwiązanie do oświetlania ścieżek przy wydajności zasilanej energią słoneczną. Ta oprawa łączy w sobie elegancki wygląd, czujnik PIR do wykrywania ruchu i wbudowany panel słoneczny do ekologicznego oświetlenia ścieżek.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 62 |
| Szerokość (mm): | 185 |
| Wysokość (mm): | 161 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Syntetyk |
| Materiał klosza: | Przeźroczysty |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 11,5W |
| Rodzaj gwintu: | Led zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 900 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: do 8 m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 15 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu. |
| Wykonanie: | Światło przełącza się na 100% w przypadku ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie. |
| Wykonanie: | Lampę można wyłączyć: Wbudowany włącznik - wyłącznik. |
| Wykonanie: | Typ baterii Li-Ion LIB 3,7 V 1500 mAh |
| Wykonanie: | Kierunek świecenia: Dół |
| Wykonanie: | Czas pełnego ładowania 8h |
| Wykonanie: | Odporna na warunki atmosferyczne |
| Wykonanie: | Zalecana wysokość montażu: do 2,5 m. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
