LEDA LED 14W z czujnikiem ruchu PIR IP44 3000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5267103001
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu PIR regulowanym w pionie LEDA LED 14W IP44 3000K
Kinkiet LEDA belgijskiego producenta Lutec to konstrukcja na bazie walca ze stali nierdzewnej z gamy InMotion. Dodatkowo kinkiet został wyposażony w czujnik zewnętrzny PIR, którego położenie można regulować w pionie. Sam czujnik został zamontowany w sposób bardzo przemyślany pod walcem, dzięki czemu jest dodatkowo zabezpieczony przed ewentualnymi opadami śniegu czy też liści, co niewątpliwie mogłoby wpłynąć na jego pracę. Czujnik posiada również regulację ustawień dotyczącą zasięgu oraz stopnia zaciemnienia otoczenia wywołującego działanie. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi światło zapala się automatycznie, gdy tylko się zbliżysz.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 76 |
| Odległość od ściany (mm): | 116 |
| Wysokość (mm): | 345 |
| Kolor korpusu: | Srebrny |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Stal STAINLESS |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 14 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1200 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 100 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 10 - 15 - 20m | Kąt 180° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Czujnik PIR z regulacją ustawień |
| Wykonanie: | Czujnik z regulacją położenia w pionie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
