LED świecowa E27 4W WW ciepła Żarówka świeczka
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Żarówka świeczka LED świecowa E27 4W WW ciepła
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 37 |
| Wysokość (mm): | 100 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania bańki: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 4 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 320 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 200 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Żywotność: 17 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
