LED spirala ściemnialna Smoke Grey 5W 2200K DIM Barwa ciepła E27 Żarówka filament Lucide 49042/05/65
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Żarówka filament LED spirala ściemnialna Smoke Grey 5W 2200K DIM Barwa ciepła E27
Prezentowana żarówka filamentowa LED jest wysokiej jakości i ma długą żywotność. Żarówka filament ma oprawę E27 i posiada moc 5 watów oraz temperaturę barwową 2200 kelwinów. Bańka została wykonana ze szkła w kolorze szarym przydymionym. Żarówka wytwarza strumień świetlny 200 lumenów i posiada etykietę energetyczną A +. Żywotność wynosi do 30000 godzin użytkowania.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 60 |
| Wysokość (mm): | 105 |
| Kolor: | Przydymiony |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 5 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 2200 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 200 |
| Ściemnialne (DIM.): | TAK |
| Kąt świecenia: | 360 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 12 Miesięcy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
