LED SMD GU10 czarny 6W 38° WW ciepła z soczewką SPECTRUM Żarówka
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Żarówka LED SMD GU10 czarny 6W 38° WW ciepła z soczewką SPECTRUM
Źródło LED GU10 6 W z popularnym trzonkiem na GU10 oraz o klasycznym kształcie. Świeci światłem o ciepłej barwie (3000K), które sprzyja relaksowaniu się i odpoczynkowi, sprawiając że oświetlane pomieszczenie jest bardziej przytulne. Wąski kąt świecenia 38° daje kierunkowe światło, dzięki czemu można lepiej wyeksponować wybrane przedmioty lub powierzchnie.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 50 |
| Wysokość (mm): | 57 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał : | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 6 W |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 480 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 38 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Żywotność: 17 000 h |
| Wykonanie: | Jednolitość barw SDCM max.: 5 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
