LED-SMD 17W 4000K A65 E27 3-lata gwarancji
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
LED-SMD 17W 4000K A65 E27 3-lata gwarancji
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 65 |
| Wysokość (mm): | 131 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania bańki: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 17 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 2100 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 180 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 3 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
