LED Premium G4 12V 2,5W WW 5 lat gwarancji ( 7 szt. dostępnych od ręki. Wysyłka 24 h. )
Cena regularna:
17,93 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
LED Premium G4 12V 2,5W WW 5 lat gwarancji
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 13 |
| Wysokość (mm): | 45 |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Materiał wykonania bańki: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 12 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 2,5 W |
| Rodzaj gwintu: | G4 |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 270 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 270 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
