LED GLS E-27 3,8W COG A-CLASS CW 6000K zimna 5-lat gwarancji Żarówka filamentowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Żarówka filamentowa LED GLS E-27 3,8W COG A-CLASS CW 6000K zimna 5-lat gwarancji
Wysoko energooszczędna i wydajna żarówka LED z 5-letnią gwarancją oraz najwyższą klasą energetyczną A. Źródło LED GLS 3,8 W o trzonku E-27 oraz o kształcie tradycyjnej szklanej żarówki. Charakteryzuje się wysoką skutecznością świetlną 212 lm/W. Jest jeszcze bardziej energooszczędne dzięki zastosowaniu trwałych filamentów COG, które zużywają bardzo mało energii elektrycznej. Wykonane jest z komponentów o wysokiej jakości, potwierdzonej 5 letnią gwarancją. Świeci światłem o zimnej barwie (6000K), która sprawdzi się w pomieszczeniach, w których musimy być najbardziej skupieni i skoncentrowani, np. na technicznych stanowiskach pracy. Szeroki kąt świecenia 300° zapewnia równomierne oświetlenie pomieszczeń.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 60 |
| Wysokość (mm): | 106 |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 3,8 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 6000 K |
| Barwa światła: | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 806 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 300° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Jednolitość barw SDCM max: 6 |
| Wykonanie: | Żywotność: 50 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | A |
| Gwarancja: | 5 Lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
