LED G9 4W WW 5 lat gwarancji 3000K barwa ciepła SMD PREMIUM SPECTRUM WOJ+14433
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
LED G9 4W WW 5 lat gwarancji 3000K barwa ciepła SMD PREMIUM
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 20 |
| Wysokość (mm): | 57 |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Materiał wykonania bańki: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 4 W |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 420 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 270 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 5 Lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
