LED COB Dim. 480szt./1m 12V 9W/1m IP20 6500K BIAŁA ZIMNA /5M/ Taśma LED COB ściemnialna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Taśma LED COB ściemnialna LED COB Dim. 480szt./1m 12V 9W/1m IP20 6500K BIAŁA ZIMNA /5M/
Dane techniczne
| Długość (mm): | 5000 |
| Szerokość (mm): | 8 |
| Zasilanie (V): | 12 V |
| Pobór mocy (W): | 45W (9W/1m) |
| Temperatura barwowa: | 6500 K |
| Barwa światła: | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 4950 (990lm/1m) |
| Rodzaj diod: | COB |
| Ilość diod: | 2400 (480szt./1m) |
| Kąt świecenia: | 180° |
| Ściemnialna: | TAK |
| Wykonanie: | Taśma z możliwością dzielenia. Miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED |
| Wykonanie: | Długość rolki 5 m. |
| Wykonanie: | Gwarancja 5-lat |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
