LED COB 5m. 24V 33W 3000K Taśma
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Taśma LED COB 5m. 24V 33W 3000K
Dane techniczne
| Długość (mm): | 5000 |
| Szerokość (mm): | 8 |
| Zasilanie (V): | 24 DC |
| Pobór mocy (W): | 33 W |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 3050lm (610 lm/1m) |
| Rodzaj diod: | COB |
| Ilość diod: | 1760 | 352/m |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Wykonanie: | Cięcie taśmy co 45mm = miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED |
| Wykonanie: | Żywotność: 25 000 h |
| Wykonanie: | Liczba cykli włącz/wyłącz: 15 000 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
