LED BULB Duopak E27 2x4W 3000K Filament Trio 987-2400
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Filament LED BULB E27 Duopak 2x4W 3000K
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 60 |
| Wysokość (mm): | 105 |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 4 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 470 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 360° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Zestaw zawiera 2x żarówka filament |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
