LED AR111 10W ściemnialny 2200-3000K CRI=95 49044/10/31
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
LED AR111 10W ściemnialny 2200-3000K CRI=95
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 111 |
| Wysokość (mm): | 57 |
| Kolor: | Satynowy chrom |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | AR111 |
| Temperatura barwowa: | 2200 - 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 500 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 95 |
| Kąt świecenia: | 24 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna |
| Wykonanie: | Barwa światła regulowana w zakresie 2200 - 3000K |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
