LED 5m. 12V 24W RGBW 4000K IP20 Taśma
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Taśma LED 5m. 12V 24W RGBW 4000K IP20
Dane techniczne
| Długość (mm): | 5000 |
| Szerokość (mm): | 10 |
| Zasilanie (V): | 12 V DC |
| Pobór mocy (W): | 24 W |
| Temperatura barwowa: | RGB + 4000 K |
| Barwa światła: | Multikolor | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1000lm | 200 / 1m |
| Rodzaj diod: | LED SMD |
| Ilość diod: | 300 | 60 / 1m |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Ściemnialna: | NIE |
| Wykonanie: | Cięcie taśmy co 10 cm - miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED |
| Wykonanie: | Żywotność: 30 000 h |
| Wykonanie: | Liczba cykli włącz/wyłącz: 15 000 |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
