LED 3m. 24V 28W 6500K IP20 + zasilacz + włącznik Zestaw taśma
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Zestaw taśma LED 3m. 24V 28W 6500K IP20 + zasilacz + włącznik
Dane techniczne
| Długość (mm): | 3000 |
| Szerokość (mm): | 8 |
| Zasilanie (V): | 230 V |
| Pobór mocy (W): | 28 W |
| Temperatura barwowa: | 6500 K |
| Barwa światła: | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 2400lm | 800 / 1m |
| Rodzaj diod: | LED SMD |
| Ilość diod: | 360 | 120 / 1m |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Wykonanie: | Cięcie taśmy co 5 cm - miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED |
| Wykonanie: | Zestaw zawiera: Taśma 3m + zasilacz + włącznik ON/OFF |
| Wykonanie: | Żywotność: 25 000 h |
| Wykonanie: | Liczba cykli włącz/wyłącz: 15 000 |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
