LED 3m. 24V 22W IP20 RGBW + zasilacz + sterownik + pilot RF Zestaw taśma
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Zestaw taśma LED 3m. 24V 22W IP20 RGBW + zasilacz + sterownik + pilot RF
Dane techniczne
| Długość (mm): | 3000 |
| Szerokość (mm): | 12 |
| Zasilanie (V): | 230 |
| Pobór mocy (W): | 22 W |
| Temperatura barwowa: | RGB + 4000 K |
| Barwa światła: | Multikolor | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 990 |
| Rodzaj diod: | LED SMD |
| Ilość diod: | 180 LED | 60/1m |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Ściemnialna: | TAK |
| Wykonanie: | Cięcie taśmy co 10 cm = 3 x LED (miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED) |
| Wykonanie: | Zestaw zawiera: Taśma 3m + zasilacz + kontroler + pilot RF |
| Wykonanie: | Żywotność: 30 000 h |
| Wykonanie: | Liczba cykli włącz/wyłącz: 15 000 |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
